Daniel Nagy - Tatuerare Karlskoga
daniel@headbangertattoo.se

Veronica Pettersson - Shop Manager
veronica@headbangertattoo.se

Kalle Weidt - Piercare Karlskoga
kalle@headbangertattoo.se 

Elina Pettersson - Lärling Karlskoga
​elina@headbangertattoo.se

Mandy Bäckman - Lärling, laserterapeut, nagelterapeut Karlskoga
mandy@headbangertattoo.se

Madeleine Lindqvist - Tatuerare Örebro
madeleine@headbangertattoo.se
 

Skicka ett meddelande till oss

Adress karlskoga

Headbanger Tattoo
Torget 6
69131 Karlskoga

Öppettider
må–to: 10.00–18.00
fr: 10.00-16.00
lö: Efter överrenskommelse  11.00-15.00
sö: stängt

-

Ring oss

Det går naturligtvis bra att ringa till oss.

Du når oss på 0586-751001
eller 0762-111799.


adress örebro

Headbanger Tattoo Örebro 
Rudbecksgatan 21
702 11 Örebro
072-8585340

Öppettider
må–to: 11.00–18.00
fr: 11.00-18.00
lö: Efter överenskommelse
sö: stängt